ninstrafiksamsun@hotmail.com

Hakkımızda

   Nins Trafik & Reklam Mühendisliği Hizmetleri 2011 yılından bugüne Samsun merkezli olarak kurumsal bir yönetim anlayışıyla sektöre ve bölgeye hizmet vermektedir.


   Zemin & Yol çizgi uygulamaları ve işaretlemeleri ,otopark sistemleri ,okul alanları & spor salonları çizgi uygulamaları ,trafik yönlendirme levhaları imalat ve montaj uygulamaları ve reklamcılık hizmetleri ( totem       tabela ,cephe giydirme ,araç giydirme ,tanıtım ürünleri vb.) faaliyet alanlarımız arasında yer almaktadır.


   Güvenilir ve tecrübeli yönetimimiz ve teknisyen kadromuz ile birlikte edindiği misyon ile projelerinizi size en uygun şekilde ve zamanda teslim etmekteyiz.


   Bölgede ilk ve tek olan makine ve araç filomuz ile birlikte özellikle yol çizgi işlemlerinde büyük resmi kurumların yanı sıra sektördeki önde gelen deneyimli ve kaliteli firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktayız.


   Uygulama ve satış politikamızda özgüveni kalitemizden alıyoruz.Tüm birimlerimizi teknolojinin getirdiği yenilikler ile donattık ve size en iyi hizmeti vermek için her zaman yanınızdayız.


 

Hemen Ara
Yaz